fbpx
Wybierz stronę

Bezpłatny webinar, 17.05, środa, 20.00

Jak zrozumieć kota?

Oraz poprawić komunikację i zbudować dobrą relację 

Zapewne zdarzyło Ci się zastanawiać, co tak naprawdę myśli Twój kot i jakie są jego potrzeby.

Często trudno jest nam odczytać podstawowe zachowania naszego pupila, takie jak postawiony ogon czy syczenie. To wszystko nie ma znaczenia, jeśli nie znasz podstaw takich jak: socjalizacja, kotyfikacja i zdrowie.

Zdrowie i opieka nad kotem

Koty wymagają regularnej opieki weterynaryjnej i odpowiedniej diety, aby pozostać zdrowe i szczęśliwe. Na spotkaniu poruszę temat jak dbać o zdrowie i dobre samopoczucie kota oraz jak zrozumieć sygnały, które kot wysyła, kiedy jest chory lub potrzebuje pomocy.

Dostosowanie przestrzeni do potrzeb kota

Koty potrzebują specjalnej przestrzeni, aby czuć się komfortowo i bezpiecznie. Omówię jak stworzyć dla kota idealne warunki, takie jak wygodne legowisko, miejsce na drapanie i zabawy oraz dostęp do jedzenia i wody.

Socjalizacja kotów

Wiele kotów ma problemy z adaptacją do nowego środowiska lub nowych ludzi. Na spotkaniu powiem o tym, jak pomóc kotu w socjalizacji i jak zbudować z nim pozytywny kontakt.

Podczas webinaru dowiesz się:

Jak minimalnym nakładem dostosować przestrzeń, w której żyje Twój kot, aby czuł się w niej jak w domu.

Przekażę również wiedzę na temat tego, jak rozpoznać, kiedy Twój kot próbuje Ci powiedzieć, że czas z nim iść do weterynarza, co jest bardzo ważne dla zdrowia i dobrej kondycji Twojego zwierzaka.

Nie zabraknie również tematu socjalizacji kotów, czyli jak poprawić komunikację z Twoim pupilem i zbudować z nim silną relację.

To będzie dla Ciebie nie tylko świetna okazja do zdobycia wiedzy, ale również do poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Wszystkie te tematy dedykuję miłośnikom kotów zwykłych i rasowych, aby pomóc im w lepszym zrozumieniu i opiece nad swoimi pupilami.

Nazywam się Maciej Grzejdziak i jestem ekspertem od świata zwierząt, w szczególności kotów. Od prawie 14 lat z pasją zajmuję się pomaganiem opiekunom zwierząt w celu zapewnienia ich zdrowia i dobrostanu.

Jestem lekarzem weterynarii, specjalistą chorób psów i kotów oraz zoopsychologiem. Założyłem Gabinet Mental-Vet, w którym prowadzę szkolenia i konsultacje online dla hodowców i opiekunów zwierząt.

Jestem także autorem szkolenia online pt. ABC obsługi kociaka, w którym uczestniczyli koci pasjonaci z trzech krajów.

Po godzinach jestem również hodowcą kotów rasy Ragdoll z hodowli Ragben Land Ragdolls oraz fanem rozwoju osobistego. Byłem prelegentem na międzynarodowej wystawie kotów rasowych, zorganizowanej przez Supreme Cat Klub z Felis Polonia.