fbpx
Wybierz stronę

ELITARNA HODOWLA
Ragdoll Ragben Lad *PL

W 2015 roku, w wyniku fascynacji osobowością rasy, powstaje hodowla kotów Ragben Land *PL zrzeszona w Polskiej Federacji Felinologicznej FPL Felis Polonia. Moim celem jest popularyzacja tych kotów wśród innych pasjonatów zwierząt na całym świecie.

Obecnie koty z naszym przydomkiem mieszkają na 5 kontynentach, a od 2020 roku prowadzę swój autorski gabinet  behawioralno-weterynaryjny Mental-Vet, gdzie łączę swoje wykształcenie zoopsychologa i lekarza weterynarii oraz trenera mentalnego, ucząc jak żyć szczęśliwie z kotem pod jednym dachem. Jestem autorem warsztatów oraz szkoleń dla hodowców psów i kotów.

Nazywam się Maciej Grzejdziak i jeśli zajrzałeś na moją stronę to oznacza, że interesujesz się hodowlą kotów rasowych lub zastanawiasz się nad zaproszeniem do swojego życia Twojego pierwszego kota rasowego.

W 2022 roku, pod okiem Kamili Rowińskiej, która jest opiekunką Ragdolli z mojej hodowli, opracowałem swoje autorskie szkolenie Fundamenty życia z Ragdollem.

Tym samym rozpocząłem kolejny ważny etap pracy zawodowej i przeniesienie swojego doświadczenia z zacisza gabinetu do świata online.

NASZE KOTY (rodzice)

Kocur Wolan Mruczący Raj *PL

Kocur o umaszczeniu seal lynx mitted, który oprócz rewelacyjnego eksterieru, posiada również wspaniałą ragdollową osobowość, którą przekazuje swoim potomkom.
Tatiana Małodecka – bardzo dziękuję za wyjątkowego Ragdolla, który dołączył do naszego programu hodowlanego.
ur. 14.01.2020
umaszczczenie : RAG n 04 21
ojciec : PL*Reflection Zorro RAG a 0321
matka: Harlem Nitorris*PL RAG n 04

Wolan posiada badania genetyczne :

  • serca – w kierunku kardiomiopatii rozstrzeniowej HCM z wynikiem N/N (ujemnym)
  • nerek – wielotorbielowatość nerek PKD z wynikiem N/N (ujemnym)
  • na obecność wirusa białaczki kotów FeLv (wynik ujemny)
  • na obecność wirusa nabytego niedoboru immunologicznego kotów FiV (ujemny)
  • grupa krwii A

Kocur Timothy Fiorente (import z Czech)

ur. 22.06.2019
umaszczenie : RAG n 04 seal mitted
ojciec: Darlinlildolls Dilinger (import z Kanady)
matka: Lilianne Fiorente

Timothy zakończył swoją karierę hodowlaną w 2022.

Kotka Tajeschidolls Princess of Ragben Land 

ur. 1.06.2020
umaszczenie : blue mitted

Ta wyjątkowa kotka przyjechała do nas z cenionej hodowli Ragdolli z Danii. Ellen Schippers bardzo dziękuje za zaufanie i jestem dumny,że Ragdoll z tak cenionymi liniami i osobowością dołączył do mojego programu hodowlanego.

Kotka PL*Ragben Land Ultra

Tata: PL*Ragben Land Fryderyk urodził się w naszej hodowli, jest wyjątkowego skojerzenia kocura z Kanady ARCATTARAGS CANADIAN SUNSHINE oraz kotki z Niemiec IC YLENIA MIRABELL VON ANHALT
Mama: PL*Ragben Land Atena – kotka, która miała znaczący wpływ na rozwój hodowli PL*Ragben Land, jest córka kocura z Finlandii Wattuwarpaan Wishel Julli